+90 850 840 46 91

Biz her yerdeyiz}

Beğen Düğmeleri Niçin Önemli?

Beğen Düğmeleri Niçin Önemli?

Beğen Düğmeleri Niçin Önemli?

Beğen düğmelerinin SEO açısından önemi yüksektir. Bu durumu temin eden en önemli faktör bu düğmelerin bizim diğer insanlarla iletişime geçmemizi sağlaması… Mesela biz spor ile çok alakalı bir insanız ve spor konusunda yazılmış bir içeriği beğendik. Bu içeriği beğen düğmeleri ile beğendiğimiz zaman, bu içerik Facebook’ta kayıtlı olan arkadaşlarımıza da ulaşacaktır. Bu iletişim biçimi en etkili iletişim biçimidir çünkü sporu seven kişilerin sporla ilgili arkadaşları bulunur. Bir kişiden ziyade topluca bir çevreye ulaşmak için bu tür düğmelerin önemi çok yüksek…

Sitemizde Bu Düğmelerden Yararlanmayı Bilmeliyiz

Bu düğmeler etkileşim yaratacağı için bize sınırsız getirisi olabilecek düğmelerdir. Bir sivil toplum kuruluşunun, özel bir cemiyetin ya da yerel bir yapılanmanın hakkında girilmiş içerik, ya da ulusal fakat ilgi çeken bir içerik Google +1 düğmesi gibi düğmeler sayesinde bir anda hiç fark etmeyeceğimiz derecede yayılabilir. Bu düğmeler içeriğimizi okuyan ve beğenen okuyucularımıza bir etkileşim fırsatı verecektir.

Facebook Özellikle Önemli

Facebook’un günümüzdeki konumu özellikle Facebook beğen düğmesini önemli kılıyor. Kullanım amacı bakımından zaten böyle bir şeye hizmet eden Facebook’ta internet sitenizin içeriğinin paylaşılması demek, sitenizin SEO başarısı bakımından önemli bir yer edineceği anlamına gelmektedir. Bu nedenle sitenizdeki her bir içeriğin altına bu tür beğen düğmelerinin hepsini yerleştirmeyi hiçbir suretle ihmal etmeyiniz.

17 Ağustos 2019

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHemen Ara